Autopia

Site Yönetimi

30 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projelere imza atma geleneğine sahip Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat ortaklığında inşa edilen AUTOPIA, Türkiye'nin ilk, Avrupa'nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip.

150 milyon dolarlık bir yatırımla, 117.000 metrekare satılabilir ve kiralanabilinir alana sahip projede 470 adet mağaza bulunmaktadır. 365 gün süren bir otomobil fuarı olarak tasarlanan AUTOPIA dünyada bünyesinde test sürüş pisti olan ilk alışveriş merkezidir. Ayrıca kurulan özel tribün sistemi sayesinde içerisinde arabayla gezilebilen tek alışveriş merkezi olma özelliğine de sahiptir.

Metrekare bazında Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Autopia, mimari olarak tasarım ve fonksiyon açısından dünyada sayılı yarışmalara gönderilmiş bir projedir. Türkiye'de ise dış cephesi ısıya dayanıklı cam giydirme olan ilk alışveriş merkezidir.

Her zevke ve bütçeye uygun Autopia'da, birinci ve ikinci el otomobil galerine ziyaretçiler kendi araçları ve özel buggyler ile rahatça ulaşabilecek. Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan AUTOPIA'da yer alan yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini merkez dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

AUTOPIA'da otomobil yedek parça, aksesuar ve tuning mağazalarında otomobil ile ilgili olan her şeyin yanı sıra sadece otomobil tutkunları değil, motosiklet, deniz araçları, bisiklet, akülü araçlar ve maket uçak meraklıları da düşünüldü.

Her kesime hitap eden, geleceğin otomobil dünyası AUTOPIA'da yer alan cafeler, restoranlar, çocuk ve eğlence alanları, sinema, tiyatro salonların ziyaretçilerin keyifli zaman geçirebilmesi için tasarlandı.